19.07.2017

Frugo kreuje
wakacyjny luz
z Radiem Eska

KAMPANIA MARKI FRUGO ROZKRĘCA SIĘ – OD 10 LIPCA SŁUCHACZE RADIA ESKA MOGĄ WZIĄĆ UDZIAŁ W EKSCYTUJĄCYM KONKURSIE. NAJLEPSZE MATERIAŁY MAJĄ SZANSĘ ZNALEŹĆ SIĘ W ALTERNATYWNEJ WERSJI „MADE BY FUN’S” TELEDYSKU KAMILA BEDNARKA.

Konkurs będzie trwał 10 dni, czyli miał 10 edycji i potrwa do 20 lipca. Każdy z 10 finałów odbędzie się w audycji „Wakacyjna imprESKA”.

Zabawa polega na tym, aby przesłać do Radia Eska plik video z filmem, w którym pokazane będzie nieprzeciętne przeżycie z paczką przyjaciół. Autor wybranego materiału, na antenie, na żywo, podczas rozmowy z prowadzącym, przedstawi treść swojego filmu. Fragmenty z najlepszych nadesłanych obrazów zostaną zmiksowane przez Kamila Bednarka w teledysku do utworu „Poczuj luz”. Dziesięciu finalistów będzie mogło poszczycić się wkładem artystycznym do twórczości jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich muzyków młodego pokolenia.

Niezależnie od nagrody głównej, każdego dnia do wygrania są głośniki, słuchawki, aparaty fotograficzne, kamerki SONY i zapasy mocno owocowych napojów FRUGO.

Więcej informacji i regulamin na stronie: http://www.eska.pl/konkursy

Z OSTATNIEJ CHWILI!!!
Napisany dla Frugo utwór Kamila Bednarka „Poczuj Luz” w zeszłym tygodniu znalazł się na 1 miejscu w zestawieniu Radia Eska „Gorąca 20”!